...

 

 40 lat minęło...... a nawet 75

 

 


 

 Chrzciny, komunie.... tylko u nas!

 

 


 

Promocja książki

 

 


 

 

 Białorusini w Ćmilówce

 

 W dniu 30 listopada 2015 r. Naszą Gminę odwiedziła delegacja z Białorusi,  w skład której weszli pracownicy lokalnych samorządów, organizacji pozarządowych, przedstawiciele grup lokalnych i ekspertów z zakresu zrównoważonego rozwoju.
Po części oficjalnej delegacja zwiedziła zabytkowe obiekty Wojsławic i udała się do najlepszych gospodarstw agroturystycznych, gdzie zawitali a jakże do nas do  "Ćmilówki”. Delegacja zwiedziła również  izbę ludową i „koci dołek”, które są dumą naszej miejscowości czyli Majdanu Ostrowskiego.

 

 

 


 Alfa w Ćmilówce 

Tego lata gościliśmy rowerzystów z klubu Alfa, którzy przyjechali do nas aż z Świdnika. Było sportowo, biesiadowo, superowo.....

 

 

 


 

"Biesiadowanie na Majdanie"

W dniu 16 sierpnia 2015r. odbyła się impreza pod tytułem "Biesiadowanie na Majdanie". Gospodarstwo agroturystyczne Ćmilówka było sponsorem imprezy. Było bardzo fajnie a na koniec przyznaliśmy nagrodę specjalną chórowi Wojsławianie, w osobie prowadzącemu chór Panu Januszowi Bogatce.

 


 

 


 

Piknik w Wojsławicach

 W dniu 19 lipca 2015 r. promowaliśmy nasze gospodarstwo na Pikniku w Wojsławicach. Według naszej oceny wypadliśmy najlepiej :)

 


 

 


 

Pierwszy Zjazd Rodzinny Ćmilów - 2013