...

 

Chwalą nas to i my się chwalimy

 

 

 

 

 

 


 

 

"Cudze chwalicie swego nie znacie"

Wizyta studyjno-szkoleniowa "Cudze chwalicie swego nie znacie... - agroturystyka i turystyka wiejska jako szansa na dodatkowe źródło dochodu".

W dniu 24 lipca 40 liderów, w tym przedstawiciele samorządu, pracownicy gminnych ośrodków kultury, członkowie stowarzyszeń, przedsiębiorcy oraz rolnicy, odwiedzili  gospodarstwa agroturystyczne działające na terenie LGD "Ziemi Chełmskiej".
Pani Elżbieta Furmaniuk z gospodarstwa "Ćmilówka" na Majdanie Ostrowskim zaprezentowała praktyczne rozwiązania przy prowadzeniu działalności agroturystycznej. Gospodarze wszystkich odwiedzonych przez nas gospodarstw agroturystycznych przyjęli nas z ogromną serdecznoscią i gościnnością, dając nam możliwość odkrycia niebywałych smaków, które mają szansę poznać turyści odwiedzający ich gospodarstwa. Był i kozi ser i kozie mleko, przepyszne bułeczki z budyniem, smakowite pierogi z kaszą oraz rodzime sodziaki z konfiturą brzoskwiniową. Finalnym punktem wizyty był panel teoretyczny w Domu Spotkań "Na pograniczu kultur" w Kumowie Plebańskim, który pozwolił uczestnikom wizyty na podsumowanie wiedzy zdobytej dzięki temu co zobaczyli, usłyszeli, spróbowali...
więcej na stronie http://www.ziemiachelmska.pl/

obejrzyj galerię